Outsourcing

Především kolegům grafikům, ale i dalším firmám podnikajícím na reklamním trhu nabízíme naše outsourcingové služby. Za velmi příznivé ceny tak získáte produkt, který můžete nabídnout svým konečným zákazníkům. Finální práci je možno signovat Vaší obchodní značkou.

Mezi produkty vhodné pro outsourcingový trh patří zejména webové stránky a designové prvky corporate identity. V tomto směru realizujeme weby pro malé, střední i velké firmy, weby o vlastním systému správy obsahu a atypické weby s originální formou prezentace firmy. Všechny naše stránky jsou plně validní a splňují dané standardy. Používáme profesionální systém pro správu obsahu, díky kterému zvládne aktualizaci firemní prezentace opravdu každý.

Dále nabízíme profesionální zpracování corporate identity, nejčastěji loga, manuály JVS, ale také elektronické i tištěné reklamní bannery. V případě potřeby Vám zhotovíme psychologický posudek na Vaši reklamní kampaň, popřípadě doporučíme provést změny tak, aby byla reklama efektivní a pro lidi lákavá.


Outsourcingové služby

jednoduché i propracované webové prezentace 
webové prezentace se systémem pro správu obsahu 
loga firem simple (bez realizace manuálu JVS) 
loga firem s manuálem JVS 
odborný psychologický rozbor Vaší reklamní kampaně 
tiskové materiály, hlavičkové papíry, vizitky, vše s možností tisku 
flashové aplikace / programování webových aplikací 

Ceny za outsourcingové služby jsou kalkulovány individuálně a jsou velmi příznivé pro další prodej konečnému zákazníkovi. Vše záleží na rozsahu požadovaných prací. Konečnou cenu služby Vám sdělíme ještě před započetím práce!

www.legalnisoftware.eu